Protetyka i stomatologia
Zdrowie i protetyka

Ataksja, demencja i hipogonadotropizm wywołany nieuporządkowaną ubikwitością AD 4

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Testy funkcjonalności
Rysunek 2. Rysunek 2. Badania funkcjonalne rnf216 u danio pręgowanego. Panele od A do D przedstawiają grzbietowe ujścia kontrolnych zarodków bydlęcych (panel A) i zarodków wstrzykniętych oligonukleotydami morfolinowymi rnf216 (panel B), rnf216 MO plus niezmutowany ludzki RNF216 (panel C) i rnf216 MO plus zmutowany ludzki RNF216 (z RNF216 niosący mutację p.R751C zidentyfikowaną w rodowodzie indeksu) (Panel D) po 3 dniach po zapłodnieniu (barwienie przeciwciałem przeciwko .-acetylowanej tubulinie). Okręgi wyznaczają obszar tektum optycznego, czyli struktury, na której opierają się wszystkie pomiary. Wykres słupkowy w Tablicy E pokazuje względny rozmiar tektum wzrokowego w kontrolnych zarodkach i zarodkach wstrzykniętych rnf216 MO, rnf216 MO plus nieumytatywny ludzki RNF216 i rnf216 MO plus zmutowany ludzki RNF216. Wartości P opierają się na dwustronnych t-testach. I słupki wskazują błędy standardowe. AU oznacza jednostki arbitralne.
Ryc. 3. Ryc. 3. Epistatyczne działanie OTAD4 p.G333V alleli. Panele od A do F pokazują grzbietowe zarodki kontrolnych zarodków bydlęcych (panel A) i zarodki z iniekcją rnf216 MO (oligonukleotydy morfolinowe) (panel B), otud4 MO (panel C), podwójne MO (DMO, rnf216 MO plus otud4 MO) (panel D), podwójne MO plus niezmutujący ludzki OTUD4 (Panel E) i podwójny (DMO) plus zmutowany ludzki OTUD4 (OTUD4 niosący mutację p.G333V zidentyfikowaną w rodowodzie indeksu) (Panel F) po 3 dniach po zapłodnieniu (anty-.). acetylowane plamy tubuliny). Gwiazdki wskazują zmierzone tekto optyczne, aby ocenić różnice między ocenianymi warunkami. Wykres słupkowy w panelu G pokazuje średnią względną wielkość tektury optycznej w zarodkach kontrolnych i pięciu grupach wstrzykniętych zarodków. I słupki wskazują błędy standardowe. Wartości P opierają się na dwustronnych t-testach. Panele H, I i J przedstawiają grzbietowe widoki zarodków kontrolnych (Panel H) i zarodków wstrzykniętych DMO (Panel I) i DMO plus niezmutowany ludzki OTUD4 (Panel J) po 3 dniach po zapłodnieniu (plamy z acetylo-acetylowanej tubuliny). Prostokąty zarysowują obszar móżdżku; Maksymalną dezorganizację obserwuje się w zarodkach, którym wstrzyknięto tylko DMO (Panel I). Wykres słupkowy w Tablicy K pokazuje procent zarodków z defektami móżdżku w ocenianych warunkach (jak pokazano w Panelu A do F i Paneli H, I i J).
Danio pręgowany wykorzystano do zbadania konsekwencji funkcjonalnych i sugestywnych epistatycznych interakcji mutacji RNF216 i OTUD4.19,20 Wstrzyknięcie MO, które przerwała łączenie się danio pręgowanego rnf216 (ryc. S3 w dodatkowym dodatku) spowodowało zmniejszenie wielkości miseczkę oczną i tektonikę wzrokową oraz dezorganizację móżdżku, a także niewielki spadek ogólnego rozmiaru głowy (ryc. 2 i ryc. 3 oraz ryc.
[hasła pokrewne: diamed czechowice, komornik wojtyna, choroba von gierkego ]

Tags: , ,

No Responses to “Ataksja, demencja i hipogonadotropizm wywołany nieuporządkowaną ubikwitością AD 4”

 1. Oskar Says:

  Ile razy juz to czytalem

 2. Marcin Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do gabinet kosmetyczny[...]

 3. Slow Trot Says:

  Czy zdjęcia płodu na USG 4D są faktycznie tak dokładne

 4. Bitmap Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Usługi pielęgniarskie[...]

 5. Hog Butcher Says:

  Znajomy ma gospodarstwo i rente, popija wódeczke, a rente dostał na ciśnienie.

 6. Krzysztof Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: gabinet stomatologiczny kraków[...]

 7. Jacek Says:

  czy to moze zagrażać życiu nienarodzonego dziecka?

Powiązane tematy z artykułem: diamed czechowice komornik wojtyna nandrolon cena